Haber

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 25 Nisan 2023 Salı günü Malkara’ya bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyaretleri kapsamında Yaylagone, Haliç, Sarıpolat, İzgar, Kadıköy, Gözsüz ve Karacahalil mahallelerini ziyaret eden CHP Malkara İlçe Başkanlığı, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Efrahim Çelik, Deva Partisi İlçe Başkanı Filiz Yıldırım Özcan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Teşkilatı Üyeleri ve parti üyeleri eşlik etti.

Ziyaretlerde mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer; “İlçe teşkilatlarımızla Tekirdağ’ı adım adım gezmeye devam ediyoruz. 13.Cumhurbaşkanı ve 28.Dönem Milletvekili Seçimleri ile ilgili vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Malkara, Tekirdağ ve Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz.

Söz sana, yine bahar gelecek, Malkara sağını alacak, Tekirdağ sağını alacak! Her zaman vatandaşımızın hizmetindeyiz” diyerek Malkaralı hemşehrilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Mahalle sakinleri ise CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve beraberindeki protokol üyelerini aralarında görmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kirkagacajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu