Teknoloji

Yeni Apex Legends Karakteri Balistik Olacak

Yeniden Doğma Eğlencesi, yayınlanan resim ile yeni Apex Legends karakteri Balistik ile ortaya çıktı. Encore ismi altındaki görsel ile yeni karakterin arka plan hikayesini de öğrenme fırsatı buluyoruz.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan ücretsiz Apex Legends şu anda on altıncı dönemini yaşıyor. Bir sonraki dönem 9 Mayıs 2023’te başlayacak.

Respawn Entertainment, önümüzde iki hafta kalmışken, yayınladığı fragmanla önümüzdeki dönemde ekibe katılacak yeni karakterini de tanıttı: Balistik.

Yeni Apex Legends Karakteriyle Tanışalım

Yeni Stories from the Outlands görseliyle karşımıza çıkan gerçek adı August Brinkman olan karakter, takım arkadaşı ve bire bir akrabasının ölümü üzerine Thunderdome mesleğini geride bırakıp ailesinden uzaklaşma kararı aldı. hikayeye Ancak oğlunun Apex Games’e katılmaya hak kazandığını öğrenen Ballistic, Syndicate ile onun yerine oğlunu geçirmek için anlaşma yapar ve böylece Apex Games’te kendisine yer bulur.

Şu an için Arsenal olarak adlandırılan yeni dönem veya yeni karakterin yetenek setleri hakkında çok fazla detay yok ancak tüm detaylar yakında Respawn Entertainment tarafından ortaya çıkacak. Bu sayede Balistik ile daha yakından tanışma fırsatımız olacak. Ayrıca Edge of the World haritasında yapılacak gelecekteki güncellemelerden de haberdar olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu