Teknoloji

Türk Twitch Yayıncısı Paris’in Kalbindeki Hırsızlık Anını Saniye Saniye Kaydediyor

Sadece oyunlara değil, yayıncıların hayatlarına da dahil olduğumuz Twitch’te bir Türk yayıncı, Paris’teki Gucci mağazasının önünde yapılan kapışmayı görüntüleyerek müdahale etmeye çalıştı.

IRL kategorisi başta olmak üzere Twitch yayınları bazen şok edici olaylara sahne olabiliyor.

Oyun yayınlarının yanı sıra IRL (In Real Life) kategorisi de bilinen bir içerik türü haline geldi. Bu kategoride içerik üreticileri, takipçilerine hayatlarından kesitler sunar ve onlarla samimi bir sohbet ortamı oluşturur. İzleyiciler, içerik üreticilerinin günlük hayatlarına dair farklı anılarını dinlerken onlarla keyifli vakit geçiriyor.

Bu kategoride içerik üreten yayıncılardan biri de Fransa’da yaşayan bir Türk olan FransizSerdaR.

Serdar, Paris’te Uber kullanarak hem para kazanıyor hem de takipçileriyle paylaşmak için ilginç anılar biriktiriyor. Sosyal medya hesaplarında şehrin sokaklarında geçirdiği süre boyunca karşılaştığı farklı bireyleri, yaşadığı maceraları ve olağan trafikteki çılgın anları takipçileriyle paylaşıyor. Serdar’ın eğlenceli ve samimi sohbeti izleyenleri de kendine çeker ve onları Paris sokaklarını birlikte gezmeye davet eder. Paylaşımlarının sadece bir Uber yolculuğu değil, aynı zamanda Paris’in günlük yaşamına açılan bir pencere olduğunu söyleyebiliriz.

Serdar, geçtiğimiz günlerde rutin yayın ve iş günlerinden birini geçirirken büyük bir olaya tanık oldu. ⚠️Dikkat! Görsel küfür ve argo içermektedir.⚠️

Olayı gören Serdar müdahale etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı.

Kapıcıya direnip yere düşen kadın saldırganı engelleyemeyince Serdar, aracıyla saldırganı yakalayıp olaya müdahale etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Maalesef olayın sonunda ne olduğu bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu