Haber

TBMM Genel Kurulu, Filistin ve İsrail’deki Çatışmaları Görüştü

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Heyeti, “Filistin ve İsrail’de Başlayan Çatışmaların Ortadan Kaldırılması İçin Ülkemizin Gösterdiği Çabalar” gündemiyle bugün genel kurul özet tutanaklarının okunması için yarım saat kapalı oturum gerçekleştirdi. Başka Bölgelere Yayılmaması, Sivil Kayıpların Önlenmesi ve Bölgede Gerginliğin Azaltılması İçin” başlıklı oturum 12 Ekim’de kapalı oturumda gerçekleştirildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda 12 Ekim’de 6 siyasi partinin ortak teklifiyle “Ülkemizin 19. Yüzyılda Başlayan Çatışmaların Çözümlenmesi İçin Yaptığı Çabalar” gündeminin genel görüşülmesi için kapalı oturum yapıldı. Sivil Kayıpların Önlenmesi ve Bölgedeki Gerginliğin Azaltılması Amacıyla Filistin ve İsrail Başka Bölgelere Yayılmaz.” Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Celal Adan başkanlığında bugün toplanan Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda, Ekim ayı kapalı oturum tutanaklarının özetinin okunması için kapalı oturum gerçekleştirildi. 12. Yarım saatlik kapalı oturumun ardından olağan toplantı, gündem dışı konuşmalarla devam etti.

Kapalı oturuma geçilmeden önce basın locasının bitişiğindeki basın koridorunda bulunan odalar boşaltılarak Genel Kurul’a kilitlendi ve milletvekilleri dışında kimsenin sahne arkasına alınmasına izin verilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu