Yaşam

Hepsiburada, Legend 11’de 4 canlı yayın yapacak!

Hepsiburada, kasım ayı boyunca her gün canlı yayınlarla kampanya ve sürprizlerle müşterilerini buluşturuyor. Saat 11.11’de bugüne özel 4 efsane canlı yayın gerçekleştirilecek. En uygun fiyatlı ürünler canlı yayınlarda paylaşılacak ve avantajlı kuponlar kazanılabilecek.

Hepsiburada, Legend 11’de 4 canlı yayın yapacak!

Hepsiburada’nın canlı yayınları Efsane Kasım ayı boyunca her gün devam ediyor. Saat 11.11’de bugüne özel 4 farklı canlı yayında Hepsiburada kullanıcılarını özel fırsatlar ve kupon kazanma şansı bekliyor.

11 Kasım’da gerçekleşecek yayınların ilki saat 19.00’da Elvin Levinler’in sunuculuğunda gerçekleştirilecek yayında moda ve ev kategorisinde fırsatlar paylaşılacak. Ardından saat 20.00’de gerçekleşecek yayında Ekin Kollama mobil kategorisindeki fırsatları sunacak.

Hepsiburada’da Efsane Kasım ayına özel araç indirimi!

Saat 21.00’de başlayacak yayında Zeynep Aleyna Şen, kozmetik kategorisinde efsane fırsatlar ve indirimleri sunacak. Teknoloji kategorisindeki efsane indirimleri paylaşmak üzere saat 22.00’de sunuculuğu Barış G. üstlenecek.

Efsane Kasım fırsatlarından yararlanmak ve sınırlı sayıdaki kuponlardan kazanmak için Hepsiburada’nın kasım ayı boyunca canlı yayınlarını izleyerek yapmanız gerekenler çok kolay. Tek yapmanız gereken Hepsiburada uygulamasını indirmek, canlı yayınlar için “hatırlat” özelliğini kullanmak ve uygulama bildirimlerini açmak.

Kaynak: Shiftdelete / Yeni

ispirhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu