Yaşam

‘Hadise’ Menemen’de çıktı!

Ünlü sanatçı Hadise, Menemen Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Ulukent’te konser verdi. Güzel müziğini hayranlarıyla birlikte seslendiren Hadise, sahne performansıyla Ulukent’i kasıp kavurdu. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan da üniversiteyi kazanıp mezun olan Menemenli gençlere 5 bin liralık teşvik ve başarı ödülleri verdiklerinin müjdesini verdi. Pehlivan’ın mususu büyük alkış aldı.

Menemen Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyetin 100. Yılı tüm coşkusuyla devam ediyor. Konser programları kapsamında ünlü sanatçı Hadise Ulukent’te sahne aldı. Kent-2’de binlerce hayranıyla buluşan Hadise, en sevdiği müzikleri Menemenliler için seslendirdi. Sahne şovuyla herkesi büyüleyen Hadise, müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Uzun zamandır bu kadar kalabalık görmediğini belirten Hadise, izleyicilere müzik ve dans ziyafeti sundu. Vatandaşlar nefes kesen gösterileri cep telefonları ve kameralarıyla ölümsüzleştirdi.

 

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ MENEMEN

Menemen Belediyesi Başkan Vekili Aydın Pehlivan daha sonra alanı dolduran vatandaşlara seslendi. Büyük bir destekle sahneye çıkan Önder Pehlivan, Menemen için çok çalıştıklarını belirterek, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve Menemen’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılı kapsamında düzenlediğimiz konserlerimiz. , çok renkliler. Menümüzün her köşesine taş koyarak, mevcut hizmetlerimizi daha kaliteli, ayrımcılığın olmadığı bütüncül bir hizmet anlayışı haline getirerek vatandaşlarımızın gönlünü kazanmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

ÖĞRENCİLERE BÜYÜK DESTEK

Konsere gelen öğrencilere seslenen Pehlivan, “Sevgili öğrenciler, geleceğimizin teminatı… Sizlere güzel haberlerim var. Menemen Belediyesi olarak üniversiteyi kazananlara ve bu yıl üniversiteden mezun olan öğrencilerimize 5 bin TL teşvik ve başarı ödülü veriyoruz. Sizleri de bu desteklerden yararlanmaya davet ediyorum.” Pehlivan’ın mususu büyük alkış aldı.

Konserin sonunda Lider Yardımcısı Aydın Pehlivan ve eşi Filiz Pehlivan, Ulukent Belediye eski Başkanı Feyzullah Ergin ve Menemen’in yerel sanatçısı Oğuz Görceğiz, Hadise’ye el emeği portre ve ilçeye özgü çömleklerden yapılmış gramofon hediye etti.

Hadise konseriyle zirveye çıkan 100. Yıl coşkusu; bugün Maltepe’de Linet, Suzan Kardeş, Oğuz Görceğiz konseriyle devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu