Haber

Titanic denizaltısıyla ilgili tüyler ürperten olay! 2013 yazısında yazılanlar gerçek oldu.

21 Haziran 2023’te ünlü Titanik batığını ziyaret eden denizaltı, dalışından yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra gözden kayboldu. Amerika Birleşik Devletleri Sahil Güvenliği, Titanic gemisinin enkazında düzenlenen turistik tipte kaybolan Titan adlı küçük denizaltında patlama meydana geldiğini ve 5 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Yıllar önce bir kadın felaketi üstlenince herkes şaşırmıştı.

“DENEYİMİN FELAKETE DÖNÜŞTÜRÜLDÜĞÜNÜ GÖRDÜM”

5 kişinin hayatını kaybettiği facia ile ilgili en dikkat çekici olay, Deborah Grattan’ın 1 Kasım 2013 tarihli Facebook paylaşımında bu olayı önceden tahmin etmiş olmasıydı. hain milyarder Titanik’in enkazına denizaltı seferleri düzenlemeye başladı.Tarihi enkazdan su pompalamak için hırslı ve umursamaz bir girişimde bulundu.Ancak bu denizaltının ilk yolculuğunda, bu iddialı proje tıpkı Titanik’in ilk seferi gibi büyük bir olaydı. ve son yolculukta felakete dönüştüğünü gördüm.”

5 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Denizaltıdaki kişiler arasında İngiliz milyarder Hamish Harding, OceanGate CEO’su Stockton Rush, Titanik’in ünlü kaşifi Paul-Henri Nargeolet, İngiliz iş adamı Shahzada Dawood ve denizaltı batığını ziyarete gelen Dawood’un 19 yaşındaki oğlu Süleyman da bulunuyordu.

RAPORLARIN GÜNÜ PAZARTESİ GELDİ

Denizaltının enkazının okyanusun derinliklerinde bulunduğuna dair raporlar ertesi gün geldi ve denizaltının tüm sakinlerinin öldüğünü sağlamlaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu