Haber

Sürekli AK Partili üyeler İzmir’in 4 ilçesini ziyaret etti

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Kerem Ali Daima, Bergama, Ödemiş, Bayraklı ve Aliağa ilçelerinde saha çalışması yaptı.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, çalışmaları gereği Ödemiş ve Bayraklı ilçelerindeki mitinglere hep katıldı.

Açıklamada her zaman yer alan Erdoğan, 21 yıldır yürüttükleri çalışma politikasıyla Türkiye’nin altyapı ve üstyapı eksikliklerini tamamladıklarını vurguladı.

Yüzyıl Türkiye vizyonuyla yeni döneme damgasını vurmak istediklerini belirterek, “Milletimizin teveccühüyle yeniden iktidara geleceğiz ve 14 Mayıs’tan sonra hep o damgayı vuracağız” dedi. ve çalışmalarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.AK Parti milletimizin her kesiminin ihtiyaçlarını dinleyecek en güçlü güçtür.Allah’ın izniyle liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı 13.Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı yapacağız. AK Parti açık farkla 1. parti.” ifadelerini kullandı.

Kerem Ali Sürekli’nin seçim çalışmaları kapsamında Ödemiş ilçesine bağlı Horzum ve Çamyayla mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmeye geldiği de yapılan açıklamada belirtildi.

altunhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu