Teknoloji

Stealth Aksiyon-Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

 
Close to the Sun geliştiricisi Storm in a Teacup ekibi, gizlilik odaklı aksiyon macera oyunu Steel Seed’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılında piyasaya çıkacak. Oyundan aşina olduğumuz insan ırkının yok olmanın eşiğine gelmesi ya da gezegeni yok olmanın eşiğine getirmesinin hikayesinin anlatılacağı bu yapımda gelecek teması işleniyor. diğer Oyunlar.
 
Gelecek temalı, hikaye odaklı bir yapım
 
 
 
İnsan ırkının son anlarını yaşadığı dönemi yansıtan bu yapımda, parçalanmış ve yok olmaya mahkum bir gezegene adım atıyoruz. Gelecek temasının işlendiği bu oyunda yapay zeka oldukça gelişmiş durumda. Bu yapay zekalar insanlığı ve gezegeni kurtarmak için üzerlerine düşeni yapmışlardır ama tam burada yeni bir tehdit ortaya çıkmıştır. Bu tehdide karşı işte burada devreye giriyoruz.
 
Geliştirici grubun CEO’su ve kreatif direktörü Carlo Ivo Alimo Bianchi de gelecek temalı aksiyon macera oyunu için açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu sözler yer alıyor: “Steel Seed hem örtük unsurları hem de savaş-aksiyon mekaniklerini barındıran bir yapım. Bunun yanı sıra arka planda derin ve duygusal bir hikaye anlatımı var. Bu yapım Storm’un son dönemdeki en iyi yapımı. Çay fincanı şimdiye kadar. şiddetli bir proje.
 
Steel Seed duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu