Haber

Opel Hafif Ticari Araç Ürün Gamını Yeniledi

OpelCombo, Vivaro ve Zafira Life’tan oluşan hafif ticari araç ürün gamını tamamen yeniliyor.

Opel Bu yenileme hamlesiyle elektrikli versiyonlarda sınıfının en iyi sürüş menzilini sunmaya devam edecek. Markanın Şimşek logolu hafif ticari araç modelleri, Opel Hafif ticari araçlara özel, günümüz binek araçlarının çoğunda kullanılan Opel Vizor adı verilen ön panelin yeni yorumu sayesinde görsel olarak fark ediliyor. Vizor, marka logosunu kendine özgü ön aydınlatma sistemleriyle birleştirerek araçların ön kısmında tamamen ışıltılı bir bütünlük yaratıyor. Yeni Opel Combo, Vivaro ve Zafira Life’ın dış tasarımlarının yanı sıra iç mekanları da iyileştirildi. Yenilenen kokpitler; 10 inç boyutuna kadar renkli dokunmatik ekranlara sahip yeni kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu bilgi-eğlence sistemleriyle öne çıkıyor.

Opel Combo Life ve Opel Zafira Life’ın elektrikli versiyonları, içten yanmalı motor versiyonlarına benzer kullanım özellikleriyle satışa sunulacak. En son teknolojiye sahip batarya ve optimize edilmiş aktarma organları sistemleri ve verimlilikteki iyileştirmeler sayesinde, sınıfının en başarılı emisyonsuz elektrikli ürün gamını sunmaya devam edecek.

Opel’in yeni hafif ticari araç serisi, önceki modellerin tüm güçlü yönlerini sunmaya devam edecek. Buna, yolculukları ve hareketleri daha konforlu ve her şeyden önemlisi daha güvenli hale getiren farklı gelişmiş sürüş destek sistemleri de dahildir. Ayrıca bu üçlü, profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak gövde tipleri ile gelişmiş yükleme hacimleri, taşıma ve çekme kapasiteleri sunmaya devam edecek.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

sereflikochisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu