Haber

Ona “Modern Baba Vanga” diyorlar! Bu kez Türkiye’nin geleceğini yorumladı: Nihan Urel’den astrolojik analiz…

Ensonhaber canlı yayınlarıyla gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.

İlker Koç’un moderatörlüğünü yaptığı Gündem Özel programında ilgiyle takip edilen konulardan biri de astroloji.

Programın konuğu Astroloji Danışmanı Nihan Urel oldu.

“Modern Baba Vanga” olarak bilinen Nihan Urel, Türkiye’nin geleceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında astrolojik yorumlarda bulundu.

“Anlaşmalar gelecektir”

Türkiye’nin bir komşuyla, bir ortakla anlaşma yapacağına dair haberler çıkabilir. Antlaşmanın konuları diğer ülkeleri de ilgilendiren konulardır. Aslında bir ülkeye tam anlamıyla aşık olacağız. Türkiye’nin ve Tayyip Erdoğan’ın Yeni Ay haritasında aşk ve evlilik ön plana çıkıyor. Bu da bir ülke ile önemli bir sinerji anlamına geliyor. Erdoğan’ın başlattığı bir şey gibi görünüyor.

“Bedeli ödenecek”

5 Ekim ile 25 Ekim arasında birçok yapının maskesi düşecek, devletin onurunu zedeleyenler kendilerini rezil edecek ve bedelini ödeyecek. Söylediklerinizden geri dönecekler.

“Azerbaycan’la sıkı ilişkiler”

Cumhuriyetin 100. yılında Azerbaycan’la resmin ötesinde bir sinerji var. 15 Eylül-14 Ekim arasında iki ülkenin iş birliğini, birlikte büyümesini ve Azerbaycan-Türkiye’nin zaferini konuşacağız. Sıkı ilişkiler 28 Ekim ve önümüzdeki 6 ay boyunca devam edecek.

“3-5 Ekim kritik”

Bu tarihlerde gençlerin, memurların şehit olması gibi sorunlar olabilir. Türkiye’nin provokasyonu ve tacizi konuşma konusu olabilir. Ancak bu durumda Türkiye hemen karşılık verecek ve üzerlerine ateş yağdıracaktır. İntikam çabuk gerçekleşir.

bogazkale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu