Teknoloji

Huawei Pura 70 Ultra’nın Kamera’da Üstün Olduğu Noktalar

Huawei’nin en yeni telefonu Pura 70 Ultra, DXOMark tarafından 163 puanla rekor kırarak mobil kameraların kralı seçildi. Bu çok yönlü kamera, iç ve dış mekanlarda ve tüm ışık koşullarında mükemmel performans göstererek çeşitli çekim koşullarında başarılı oluyor. DXOMark, Huawei cihazında video kaydının zayıf olduğunu belirtmiştir

DXOMark’a göre, Pura 70 Ultra’nın güçlü yönleri şunlardır:

– Tutarlı Mükemmellik: Telefonun pozlama, renk ve otomatik odaklama alanlarında olağanüstü görüntü kalitesi sunduğunu ve sürekli etkileyici fotoğraflar sağladığını ifade eder.

– Eşsiz Yakınlaştırma: Pura 70 Ultra, her yakınlaştırma seviyesinde keskin ayrıntılar yakalayarak fotoğraf yakınlaştırma için yeni bir standart belirliyor.

DXOMark’a göre, Pura 70 Ultra’nın güçlü yönleri şunlardır:

– Portre Ustası: Hızlı ve doğru otomatik odaklamanın değişken diyafram açıklığı ile birleşimi, çarpıcı portreler anlamına gelir. Doğal arka plan bulanıklığı ve hassas konu izolasyonu, bireylerin veya grupların güzel fotoğraflarını sağlar.

– Makro Harikası: Yakın çekim ve makro fotoğrafçılık bu telefonda rafine edilmiştir ve olağanüstü ayrıntılara sahip net görüntüler üretir.

Kamera fotoğraflarda oldukça etkileyici olsa da, DXOMark video kaydında zayıflıklar tespit etti. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda kararsızlık ve ayrıntı kaybı, vasatın altında bir kullanıcı deneyimine yol açabilir.

İşte Pura 70 Ultra’nın ana kamera özelliklerine hızlı bir bakış:

– Ana Kamera: F1.6-F4.0 değişken diyafram açıklığına ve sensör kaydırma stabilizasyonuna sahip 50MP bir inç sensör

– Ultra geniş Sensör: F2.2 diyafram açıklığı ile 40MP

– Makro Telefoto Sensör: F2.1 diyafram açıklığı ve OIS ile 50MP

bozcaada-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu