Haber

Honaz Belediyesi Kitap Kafe açıldı

HonazBüyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Kitap Kafe, Afşinbey Mahallesi’nde düzenlenen açılış töreniyle hizmete açıldı.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in yanı sıra Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Honaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz, CHP İlçe Başkanı Mustafa Çelik, UYGUN Partili Honaz Mahallesi Lider Osman Çaybaşı, UYGUN Partisi Denizli Milletvekili Adayı Şebnem Bababalım Yağcı, muhtarlar, meclis üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Öğrenciler için keyifli, konforlu ve sıcak bir yaşam alanı oluşturduklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek açılışta şunları söyledi:

Başkan Kepenek şöyle devam etti:

“Burada kahvenizi, çayınızı ve lattenizi aynı anda keyifle yudumlayabileceksiniz. Burada keyifli vakit geçireceksiniz. Öğrenci kendini yeterli hissediyorsa, problem çözme ve problem çözme becerilerini geliştirebiliyorsa, problemlerle daha çabuk başa çıkabilir.” yarıştığı çocuklar.Gençlerimiz çok zeki,gençlerimiz çok başarılı.Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi kurarken gençlerimizi emanet etti.Hepimiz gençtik ve bugün vatanımıza hizmet ediyoruz.Şimdi sıra sizde.Ben yapardım. sizler için hazırladığımız bu ortamda gece gündüz çalışan liderlerimiz, yöneticimiz ve tüm ekip arkadaşlarım Mustafa Bayrak ve Mustafa Avcı’ya teşekkür ederim.”

Kaynak: ANKA / Eğitim

meric-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu