Yaşam

Gönül Dağı 101.Bölüm İzle: Gönül Dağı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT’nin rekortmen dizisi Gönül Dağı dün akşam 101. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Cihat Süvarioğlu’nun paylaştığı dizinin son bölümü takipçilerini yeniden ekrana kilitledi. Gönül Dağı’nın son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Gönül Dağı 101.bölüm izleme ekranı.

Gönül Dağı 101. Bölüm

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Gönül Dağı her hafta olduğu gibi bu hafta da ilgiyle izlendi. 101. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizi, önümüzdeki hafta neler olacağı konusunda merak uyandırdı.

Gönül Dağı’nın son bölümünde neler yaşandı?

Elif’in hastalığını öğrenen amca oğulları birlik olurlar. Kenan ve Elif’e Kaya Ailesi tarafından büyük bir destek gösterilmektedir. Elif’in iyileşmesi için böbrek nakli gerekiyor. Tüm kasaba halkı uygun bir donör bulmak için toplanır ve seferber olur. Elif’e uygun donör bulma şansımız var mı? Taner’e kendinden bahseden Barış’a Selma büyük tepki gösterir. Selma yalanı düzeltmek için ne yapmayı planlıyor? Ciritçi, Barış’ı bir geziye çıkarır. Bu gezinin Barış’a etkisi ne olacak? Diş Hekimi Musa ve Azize evlenmeye karar verirler. Azize’nin çocukları bu evlilik haberine nasıl tepki verecek?

Gönül Dağı son bölüm izle

GÖNÜL DAĞI 101. BÖLÜM BİRİNCİ MODÜL TAM İZLE

adakli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu