Haber

Doğayı Arzulayan Ekoseksüellerin Eylemi Twitter’ı Salladı: Dilipak Girdi, İş Yaptı Eko Başkan

Doğayla ilgili her şeyden zevk alan ekoseksüellerin Fransa’daki eylemi Türkiye’de de büyük ses getirdi. Konu bir anda Twitter’ın gündemine girince muhafazakar camiadan bir ses yükseldi. İşin sonunda ses benzerliği ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na (Eko-Belediye Başkanı) kadar gitti.

Ekoseksüellik ülkemizde pek bilinmese de yurt dışında her geçen gün yeni katılımcılar bulan bir harekettir.

Her hareket gibi bir ideoloji üzerine inşa edilen ekoseksüelliğin yüzü de çoğunlukla katılımcıların doğaya, ağaçlara ve taşlara yönelik cinsel istekleridir.

Normal şartlar altında “zihinsel bir sorun algısı” yaratan ağaç ve taşlarla cinsel ilişkiye girme eğilimi ekoseksüel yaşamda normal bir olgudur.

Gelelim ekoseksüelliğin Türkiye’de gündemde olduğu gerçeğine. Olay, Fransa’da bir grup ekzoseksüelin eylem sahnelerinin sosyal medyaya düşmesiyle patlak verdi.

Eylem sırasında doğa ile iç içe olan bir aktivistin görüntüsü Twitter kullanıcıları tarafından oldukça ilgi çekici bulundu.

Bu işlerin tepki merkezi eski Akit Muharriri Abdurrahman Dilipak, görüntüleri görür görmez Twitter hesabından yaptığı yorumu patlattı: “Batı’nın yeni sapıkları, ekoseksüeller çocukların gözü önünde ayinler yaptı!”

Bu arada Dilipak’ın takipçileri de ‘fena değil’ ⬇️

Bazı kullanıcılar, etkinliğe Dilipak’tan bir ‘tık’ uzakta bakıyor gibi görünüyor ⬇️

⬇️

Biraz mizah koklayalım ⬇️

⬇️

Efendim bunlar da bonus ⬇️

⬇️

hocalarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu