Yaşam

Cem Yılmaz’ın Netflix’in Sevilen Dizisi Erşan Kuneri’nin 2. Sezonuna 3 Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

Netflix Türkiye’nin en sevilen yapımlarından Erşan Kuneri’nin ikinci dönemi için geri sayım başlarken, yapımcılığını Cem Yılmaz’ın üstlendiği diziye 3 yeni oyuncu katıldı! İşte Erşan Kuneri’nin yeni döneminde izleyeceğimiz oyuncular…

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/e…

Netflix Türkiye yapımı Erşan Kuneri, 2022’nin en iyi işlerinden biri oldu.

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı Erşan Kuneri ilk dönemiyle o kadar sevildi ki dizinin hayranları ikinci dönemi için gün saymaya başladı.

Yaz sonunda ikinci dönem çekimlerine başlayacak olan Erşan Kuneri’nin yeni sezon kadrosu oluşturulurken diziden haberler de gelmeye başladı.

Son olarak Ahsen Eroğlu’nun kadroya dahil olduğu haberinin çıkmasının ardından Birsen Altuntaş’ın haberine göre Erşan Kuneri’ye 3 yeni oyuncu katıldı!

Dizinin kemik ekibi Cem Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Bülent Şakrak ve Merve Dizdar yeni dönem kadrosunda yer alırken, diziye yeni katılan isimler heyecan yarattı.

Altuntaş’ın haberine göre Erşan Kuneri’ye katılan ilk oyuncu Bige Önal!

Kadroya dahil olan ikinci isim en son Yargı dizisinde izlediğimiz Şükran Ovalı olurken, iki kadın oyuncudan sonra üçüncü isim bir erkek oyuncu!

Altuntaş’a göre Erşan Kuneri’nin kadrosunda yer alan soyadı Bora Akkaş oldu!

Erşan Kuneri’nin yeni takımını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu