Teknoloji

Bloodborne’un Sonunda PC’ye Geliyor Mu?

From Software’in 2015 yılında PS4 için çıkardığı ve yoğun ilgi gören aksiyon RPG oyunu Bloodborne, gamer’lar tarafından uzun süredir PC ‘ye gelmesi için baskı yapılan bir oyundu. Şirketin başkanı Hidetaka Miyazaki, bu yoğun taleplere ilişkin dönüş yaptı.

Hidetaka Miyazaki, Bloodborne Hakkında Konuştu

From Software’in başkanı Hidetaka Miyazaki, PC Gamer ile yaptıkları bir röportajda Bloodborne ‘un PC ‘ye gelmesi konusundaki taleplerden bahsetti. Miyazaki, yapımcı Yasuhiro Kitao ve çevirmen Bobby Simpson ile birlikte gerçekleştirdiği röportajda, “İnsanların Bloodborne ‘un PC portunu istediğini biliyorum. Eğer ben de istersem, başım belaya girer. Ama buna karşı değilim” dedi.

Bloodborne

Miyazaki, oyunun kreatörü olarak, “Bloodborne’un daha fazla oyuncu tarafından deneyimlenmesini çok isterim, özellikle yaşlanan bir oyun olarak, geçmişin bu kalıntısının daha fazla gamer tarafından deneyimlenmesi ve yeniden yaşanması güzel olur. Bu yüzden, benim açımdan bakıldığında, buna asla karşı değilim.”

Bu ifadeler, Bloodborne ‘un PC portu veya yeniden yapımı için beklentileri artırırken, kararın Sony’ye ait olduğunu atlamamak gerekiyor. Miyazaki, Şubat ayında da Bloodborne’un yeniden yapılması veya yeniden yayınlanması isteklerine çok mutlu olduğunu belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu