Yaşam

Batuhan, Luca ve Oğulcan Arasına Atılan Tokatın Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Kısmetse Olur’un çekimleri bitse de kaos bitmiyor! TikTok canlı yayınlarında rakipler sürekli birbirlerinin arkasından konuşuyorlardı. Bunu yapan isimler arasında Batuhan Boz ve Oğulcan Yılmaz da vardı. Birbirleriyle ilgili söylemlere artık dayanamayan ikili, baş başa çıkmak istedi! Luca ve Zeyd gibi isimler işin içine girince işler karıştı! Nişantaşı’nda bir kafede yaşanan kargaşanın görüntüleri ortaya çıktı!

Kısmetse Olur’un çekimleri bitti, finale sadece 17 bölüm kaldı.

Her ne kadar çekimler bitmiş ve yakında final yapacak olsa da kaos ve entrika bir türlü bitmiyor!

Programda defalarca sinirlenen Batuhan Boz ve Oğulcan Yılmaz’ın program sonrasında da sorunları devam etti. İkili, TikTok canlı yayınlarında sık sık birbirleriyle konuşarak gerilimi artırdı.

Artık canlı yayınlarda sohbet etmekle yetinmeyen ikili, arkadaşlarını da yanlarına alarak Nişantaşı’ndaki bir kafede buluşmak için anlaştı. Bu karşılaşma elbette medeni olmayacaktı.

Batuhan ile Zeyd, Oğulcan ile Luca, Nişantaşı’nda bir kafede buluşup kavga etti. Programda ifşa bombasını patlatan Yasin Özbek de bu kargaşanın taraflarından biriydi.

Kavgaya ilişkin görüntüler ilk kez Yasin Özbek tarafından paylaşıldı.

Batuhan Boz da kargaşaya kendisiyle birlikte gelen ve onu savunacağını belirten Zeyd’in kendisini kargaşada yalnız bıraktığını söyledi.

O anları buradan izleyebilirsiniz ?

Peki ne diyeceğimizi bilemedik… Yorumu size bırakıyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu