Ekonomi

Aziz Altun, Ming’in Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı oldu

Ortak amaç mantığına dayanan oyunlaştırma tabanlı kurum içi sosyal platform Ming’e değerli bir randevu verildi. Şirket maliyetlerinin en değerli kaynağı olan insan gücüne özgün bir isim katan Ming’in Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı deneyimli yönetici Aziz Altun oldu. 21 yılı aşkın şube tecrübesine sahip olan Aziz Altun, Ming’deki profesyonel yolculuğunda büyüyerek şirketin başarısının devamına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Çalışanların birbirleriyle ve kurumla etkileşimini, motivasyonunu ve bağlılığını artırmayı amaçlayan ilk kurum içi start-up programının ürünü olan Ming, şirketlerin İK stratejilerinden ilham alan çalışmalarını Aziz Altun ile daha ileriye taşımayı hedefliyor. Göreve gelen Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı.

Ming Bilişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Altun, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünde tamamlamış, yine aynı bölümde Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. 2002-2004 yılları arasında TÜBİTAK’ta Yazılım Mühendisi olarak çalışan Altun, 2004-2006 yılları arasında Cybersoft şirketinde aynı pozisyonda görev aldı. 2007 yılında Kurucu Ortak olduğu Isomer Bilişim’de Kıdemli Yazılım Mühendisi olarak görevine devam etti. Akabinde İnnova’da uzun yıllar Kıdemli Yazılım Mühendisi, Grup Başkanı, Türk Telekom, Avea, TTNET İş Mimarı, Payflex Smart Collect Personeli Yazılım Geliştirme Müdürü, Skywaveiot Yazılım Geliştirme Müdürü ve Cluster Müdürü olarak çalıştı. 2021 yılında HUAWEI’de Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev alan deneyimli yönetici, şu anda Ming’de mesleğine devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergolhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu