Haber

Abdülhamit Gül Gaziantep’te oyunu kullandı

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, 2. cumhurbaşkanlığı seçimi için memleketi Gaziantep’te sandık başına gitti.

Türkiye, 13. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için bugün sandık başına gidiyor. Saat 08:00’de başlayan oy verme işlemi saat 17:00’de sona erecek ve oy sayım işlemi başlayacak. Türk siyasetinin önde gelen isimleri de kritik seçim için oy kullandı. Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül de memleketi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde topu attı. Gül, oyunu Mahmut Hümayun Özhelvacı Ortaokulu’nda 1250 numaralı sandığa attı.

“Ülkemize ve demokrasimize hayırlı olsun”

Abdulhamit Gül, oy kullandıktan sonra seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, “Bugün oyumuzu kullandık. Ülkemize ve demokrasimize hayırlı olsun. Sandık, demokrasinin şerefidir. Vatandaş sandığa sahip çıkar.” Sandık ve demokrasi ağır bir biçimde.Gaziantep’te şu an itibariyle huzurlu bir seçim başlamıştır.Yetki ve söz milletimizindir.Ne derse doğru kararı vereceklerdir.Bugünkü seçim 14 Mayıs’tan itibaren hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır. .Çünkü sadece Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılacak.Akşam çok geç olmadan sonuçlar alınacak.Ondan sonra durmak yok yola devam.Ne yapacaksak Türkiye’nin Asrı için Yapacağız Deyip Yapacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük bir şevk ve özveriyle.” – GAZİANTEP

kosk-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu